Kúpa nehnuteľnosti je krásny a významný životný krok.

Kúpa nehnuteľnosti je krásny a významný životný krok – hľadáte a vyberáte miesto, kde strávite svoj život, vychováte svoje deti a zažijete množstvo nezabudnuteľných spomienok.

Kúpa nehnuteľnosti môže však byť aj veľmi stresujúci moment v živote, ktorý nie vždy dopadne tak ako si človek predstavuje – buď zaplatíte priveľa za prvé čo ste videli, alebo si kúpite „mačku vo vreci“ a skutočný stav nehnuteľnosti zistíte až pri rekonštrukcií.

Našim klientom poskytujeme hneď niekoľko výhod

Máte možnosť nechať sa pri kúpe nehnuteľnosti zastupovať nami, školenými a cvičenými obchodníkmi a profesionálmi, z čoho máte hneď niekoľko výhod:

  • Dostanete sa aj k nehnuteľnostiam, ktoré sa predávajú mimo internet.
  • Našou úlohou je zjednať zľavu z kúpnej ceny, vďaka čomu ušetria tisíce EUR.
  • Videli, prezerali a kontrolovali sme stovky bytov a domov, preto najčastejšie technické chyby a problémy spoznáme skôr, ako sa prejavia vo svojej plnej kráse.
  • Ušetríte svoj čas, keďže kompletný prieskum trhu a výber nehnuteľností spĺňajúcich preferencie necháte na niekoho z nás.

Aktuálna ponuka nehnuteľností

Šetrite čas a pozrite pozrite si virtuálnu obhliadku

Pošlite nám správu a my Vám zavoláme:

Kliknutím na tlačidlo "Poslať" potvrdzujete, že ste sa oboznámili s Podmienkami spracovania a ochrany osobných údajov a súhlasíte s nimi.

Ďakujeme!

Ďakujeme za vašu správu! Ozveme sa Vám hneď, ako to bude možné.  Za ten čas si môžete pozrieť niekoľko videí o našej práci a dozvedieť sa o nás viac -> pozrieť o našej práci.

favicon