Cieľom nás a našej platformy je poskytnúť širokej verejnosti cenné informácie týkajúce sa finančného plánovania a realitných služieb.

favicon

Sme zoskupenie finančných a realitných odborníkov, ktorí pôsobia pod záštitou spoločnosti Broker Consulting, a.s. Cieľom nás a našej platformy je poskytnúť širokej verejnosti cenné informácie týkajúce sa finančného plánovania a realitných služieb.

Sme presvedčení o tom, že peniaze a financie v živote človeka zohrávajú mimoriadne dôležitú rolu. Priamo ovplyvňujú kvalitu života každého jednotlivca, jeho zdravie a spokojnosť.

Nie je pri tom až tak dôležité, koľko človek zarába, ale ako s peniazmi hospodári.

Nie je až tak dôležité, koľko človek zarába,
ale ako s peniazmi hospodári.

Aj preto sme prijali ako svoje poslanie práve zvyšovanie finančnej gramotnosti a skvalitňovanie životov našich klientov prostredníctvom zdravých osobných financií a rozhodli sme sa pomôcť im budovať ich majetok, aby mohli žiť naplnené a šťastné životy so svojimi rodinami

Poskytujeme a vždy budeme poskytovať nezávislé poradenstvo a nezávislé informácie, ktoré sú výsledkom dôsledných analýz, porovnávaní a našich skúseností z praxe. Neváhajte nás osloviť prostredníctvom kontaktného formulára.

Sme garanciou najvyššej kvality a odbornosti.

Pošlite nám správu a my Vám zavoláme:

Kliknutím na tlačidlo "Poslať" potvrdzujete, že ste sa oboznámili s Podmienkami spracovania a ochrany osobných údajov a súhlasíte s nimi.

Ďakujeme!

Ďakujeme za vašu správu! Ozveme sa Vám hneď, ako to bude možné.  Za ten čas si môžete pozrieť niekoľko videí o našej práci a dozvedieť sa o nás viac -> pozrieť o našej práci.

favicon