Penzia je obdobie, kedy človek odchádza z aktívneho pracovného života na zaslúžený oddych.

Je to tak? Slovensko je z hľadiska životnej úrovne občanov na chvoste Európskej únie. A to najmä životná úroveň ľudí na penzii. Smutnou skutočnosťou je aj fakt, že to tak po dlhé roky zostane.

Prečo? Preto, že bežný Slovák vôbec nerieši svoju budúcnosť a nepripravuje sa na ňu. Napriek tomu, že možnosti štátu a verejných financií sú na tom každým rokom horšie.

Aký ste tip človeka?

  • Ten ktorý sa spolieha na štát?
  • Ten ktorý sa spolieha na seba?


Ak sa dnes na svoju penziu nepripravujete, teda sa nespoliehate na seba ale na štát, pozrite sa na túto tabuľku, ktorá nám ukazuje vývoj priemernej hrubej mzdy v hospodárstve Slovenskej republiky a zároveň vývoj priemerného dôchodku.

Spoliehate sa na štát alebo sa radšej spoľahnete na seba?

Všimnite si na spodku stĺpca na hornom grafe, aj to malým napísané percento. Hovorí o tom, koľko % z aktuálneho prímu dostanete v penzií ako starobný dôchodok. Rok 2021 ukazuje hodnotu 42%.

Sme presvedčení o tom, že toto je budúcnosť po ktorej nikto netúži!

Príprava na penziu pritom vôbec nestojí tak veľa, ako si ľudia myslia. Stačí, ak človek využíva kvalitné a efektívne produktové riešenia a nechá si poradiť od odborníka. Naši klienti už dnes vedia, že sa na svoj dôchodok tešia, keďže neprídu ani o euro v porovnaní s dneškom, dokonca sa pripravujú na to, že odídu do dôchodku skôr ako v 64. roku života.

Chcete sa pripraviť na svoju penziu a neprísť o peniaze?

Dohodnite si stretnutie s našim odborníkom, kde sa s nami môžete nezáväzne a bezplatne podeliť o svoje finančné ciele a získať návod ako ich dosiahnuť ušitý Vám na mieru.

Pošlite nám správu a my Vám zavoláme:

Kliknutím na tlačidlo "Poslať" potvrdzujete, že ste sa oboznámili s Podmienkami spracovania a ochrany osobných údajov a súhlasíte s nimi.

Ďakujeme!

Ďakujeme za vašu správu! Ozveme sa Vám hneď, ako to bude možné.  Za ten čas si môžete pozrieť niekoľko videí o našej práci a dozvedieť sa o nás viac -> pozrieť o našej práci.

favicon